Naše služby

Dodávame akvária a terária na kľúč, poskytujeme odbornú inštaláciu, pravidelný servis av prípade potreby aj revitalizáciu.

Cena služieb je podľa skutočne odvedenej práce (transparentné, položkovité a prehľadné účtovanie). Náklady za inštaláciu a servis sa môžu líšiť napr. aj pri dvoch rovnako veľkých nádržiach. Záleží na tvare nádrže, technickom vybavení, vnútornom usporiadaní, posádke rýb a rastlín.

Spokojnosť zákazníka je naším cieľom, ale aj našou vizitkou.

Malawi

Akvárium "na kľúč"

Chcete nové akvárium a neviete si rady ako si ho zariadiť, s výberom rýb a rastlín? Chcete, aby všetko fungovalo pokiaľ možno v harmónii a bez problémov?

Na základe Vášho priania vykonáme výber akvária a spracujeme kalkuláciu. Po Vašom odsúhlasení a zaplatení zálohy zadáme všetko do výroby a Vy sa môžete tešiť na úplne nové akvárium podľa Vašich predstáv. Záleží len na Vás, či chcete vykonať inštaláciu sami alebo využijete naše služby.

 
 

Revitalizácia

Revitalizácia

Prajete si urobiť radikálnu zmenu vzhľadu Vášho akvária tak, aby vyzeralo čo najlepšie? Prídeme, vyhodnotíme súčasný stav, navrhneme riešenie a kalkuláciu na mieru Vašim potrebám.

Nakoniec obrátime všetko "naruby" a Vy sa môžete tešiť na akvárium "v novom kabáte". Poradíme Vám aj s následnou údržbou.

Terárium na kľúč

Terárium na kľúč

Chcete nové terárium a neviete si rady s výberom zvieraťa, veľkosťou terária a jeho zariadením?

Na základe Vášho priania vykonáme výber terária zodpovedajúci konkrétnemu zvieraťu a spracujeme kalkuláciu. Po Vašom odsúhlasení a zaplatení zálohy, zadáme všetko do výroby a Vy sa môžete tešiť na úplne nové terárium podľa Vašich predstáv. Záleží len na Vás, či chcete vykonať inštaláciu sami alebo využijete naše služby.