Najlepšia cena

Každý chce pochopiteľne nakupovať čo najlacnejšie. Na druhú stranu tu sú ďalšie dôležité aspekty – napríklad kvalitné služby, dlhoročné skúsenosti, informačný servis, reálna skladová dostupnosť. U nás môžete získať všetko pod jednou strechou.

Našich zákazníkov si vážime. Napriek tomu, že nie je v našich silách ustrážiť všetky ceny tak, aby boli skutočne najnižšie, chceme Vám ponúknuť "dobrú" či "ešte lepšiu" cenu - a nie len plané sľuby. Vzhľadom na zložitú obchodnú politiku nielen u nás, ale aj v rámci Európskej únie, nemožno túto ponuku považovať za záväznú.

Ak niekde objavíte lepšiu cenu, neváhajte a napíšte nám, že chcete kúpiť tovar práve od nás! Stačí zaslať názov produktu, ktorý chcete kúpiť a odkaz na predajcu s "najlepšou" cenou. Ak bude spĺňať nasledujúce kritériá, tak Vám ponúkneme rovnakú alebo aj lepšiu cenu + naviac v podobe malého darčeka ako poďakovanie za Vašu dôveru.

Neviete, ako nám máte napísať?

Priamo pri položke nájdete odkaz "Opýtať sa". Vyplňte prosím požadované údaje a zašlite link (odkaz) na konkurenčnú ponuku. Odpoveď (ponuku) obdržíte čo najskôr - obvykle do 24 hodín.

Podmienky tejto ponuky sú nasledovné:

  • Nevzťahuje sa na výpredaje, bazárový a použitý tovar.
  • Ak je tovar v akčnej ponuke konkurencie za nižšiu cenu, musí byť uvedená dostupnosť: "skladom v eshope" (nie u dodávateľa, na externom sklade, príp. neuvedená).
  • Inzerovanú cenu je možné kedykoľvek overiť na uvedenom e-shope a prostredníctvom tzv. "porovnávačov cien".
  • Ponúkaná cena je konečná - tj vrátane DPH a všetkých poplatkov (recyklačná popl. a pod.).
  • Ponúkaná cena nie je v rozpore s obch. podmienkami výhradného dovozcu (napr. významne neprekračuje ponuky iných obchodov) a predajcom je česká firma.
  • Ponuku nemožno využiť spätne na už uskutočnenú (vybavenú / odoslanú) objednávku.
  • Nami zaslaná ponuka platí cca 48 hodín od odoslania (ceny sa pravidelne aktualizujú).

TIP - Nezabudnite porovnať aj naše možnosti dopravy bez dodatočných poplatkov (balné, recyklačné popl. a pod.).