HIKARI Výživné krmivo Dragon Delite, 200 g

Probioticky upravené pelety pre plazy loviace hmyz a konzumujúce rastlinnú potravu, ako aj pre dospelé agamy bradaté, 200 g.
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: HIK-20621
€12,71
HIKARI Výživné krmivo Dragon Delite, 200 g
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Objednávka tovaru v min. hodnote 150€ / 500€.
Odosielame obratom
Odosielame obratom
Platí pri tovare skladom a objednávky do 10:00 hod.
Tovar skladom
Tovar skladom
Skladom = skladom v našom vlastnom sklade.
Hikari Dragon Delite™ je probiotikami obohatené krmivo, ktoré podporuje imunitný systém a zdravie tráviaceho traktu a zároveň pomáha znižovať zápach výkalov.
Vedecky vyvinuté pre úspech
Jedinečne vyvážená receptúra z hmyzích a rastlinných zložiek s presnými hladinami vitamínov a minerálov, najmä vápnika.
Neodolateľná chuť
Plná hmyzích zložiek, ako sú múčnatka a priadka morušová. S japonskou horčicou, špenátom a jablkovou múčkou. Pre dospievajúce, dospelé bylinožravce alebo všežravé plazy, ako je agama bradatá.
Vyvinuté aj pre vás! Pelety namočené vo vode zmäknú a napodobnia štruktúru živej potravy. Toto krmivo sa nelepí na končatiny plazov ani na vnútro terária, takže čistenie a údržba terária je veľmi jednoduchá.
Účelný tvar granúl, kŕmenie
Toto krmivo v tvare disku umožňuje jednoduché kŕmenie pinzetou alebo kliešťami. Vďaka svojej štruktúre sa agame bradatej ľahko prilepia na jazyk a umožňujú jej kŕmiť sa z misky, ak ju na to navediete.
Pred kŕmením namočte každú granulu na niekoľko minút do čistej, čerstvej vody, aby zmäkla. Plazy mladšie ako 8 rokov alebo veľké 20-40 cm kŕmte v množstve, ktoré plaz skonzumuje.
Dospelé jedince väčšie ako 40 cm kŕmte raz za 2-3 dni. Ak váš plaz neprijíma Dragon Delite™, skúste ho zmiešať s jedným z našich gélov, napríklad s DragonGel™.
Krmivo je pre tieto plazy vhodné:
Agama mačacia (Physignathus cocincinus), agama púštna (Trapelus savignii), agama bradatá (Pogona vitticeps), agama Weberova (Hydrosaurus weberi), bazilišek zelený (Basiliscus pilmifrons), jašterica veľká (Gerrhosaurus major), Jašterica žltohrdlá (Gerrhosaurus flavigularis), leguán čierny (Ctenosaura similis), leguán zelený (Iguana iguana), leguán obojkový (Crotaphytus insularis), autralia tiliqua (Tiliqua scincoides chimarea)

Dodatočné parametre

Kategória: Leguány a agámy
Hmotnosť: 0.2 kg
Typ: Gél
Živočíchy: Všežravci

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

obrázok_1.jpg
€7,58

Kniha je prehľadne rozdelená do kapitol, v ktorých sa venuje pozornosť základnej starostlivosti, rozmnožovaniu, chovu, možným komplikáciám pri chove, vzťahu k človeku, biológii...

ROB-736
Obrázok
€145,42

Celosklenené terárium vhodné pre suchozemské zvieratá, ako sú agamy, hady a leguány,? s rozmermi 100x40x40 cm a objemom 160 litrov

ROB-52079
Obrázok
€7,29

Zoo Med kompletné krmivo pre leguány.

ZMD-ZM-85E
Obrázok
€66,05

Vybavenie terária na chov agamy mačacej (Physignathus cocincinus).

SET-T-AK
Obrázok
€342

Jedinečná sada pre začiatočníkov - plne vybavené sklenené terárium.

LUC-LR-42312
Obrázok
Robimaus baziliskové
Skladom (2 ks)
€6,63

21. titul z edície Abeceda teraristov. V knihe Ondřeja Hesa nájdete všetky potrebné informácie dôležité pre chov baziliškov.

ROB-841
Obrázok
€187,08

Celosklenené terárium vhodné pre suchozemské zvieratá, ako sú agamy, hady a leguány,? s rozmermi 100x50x50 cm a objemom 250 l.

ROB-52065
Obrázok
Nekton Iguana 650g
Na objednávku (1-4 týdny)
€92,17

Nekton Iguana je ideálny doplnok stravy najmä pre leguány zelené.

NEK-223750