Tropical Soft Line America Size M tin 250 ml / 150g

Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)

Tabuľka dát

Objem
250 ml
Frakce
M
Živočichové
Dravé ryby
Mäsožravé
AMERIKA: mäkká potrava pre všežravé a mäsožravé ryby zo Severnej a Južnej Ameriky.
TROPICAL
TRO-67424
u dodávateľa / expedícia za 1-4 týždne
10,78 € S DPH 9.37 € (bez DPH)

(10,78 € ks)

Množstvo
ObjednávkaTropical Soft Line America Size M tin 250 ml / 150g

TROPICAL Soft Line - inovatívny koncept akváriových výrobkov:
Mäkké granule, vysoká hydrostabilita, dokonalá stráviteľnosť a skutočná bohatosť živín - to sú jedinečné vlastnosti nového radu značky TROPICAL akvarijného krmiva.
Poľský výrobca vyvinul výnimočnú metódu výroby mäkkých extrudovaných akváriových výrobkov vďaka čomu sú pre ryby stráviteľnejšie a atraktívnejšie.
Zloženie radu Soft Line zahŕňa desať produktov, ktoré sú určené na konkrétne druhy rýb a ryby z konkrétnych kontinentov. AMERIKA a MARINE sú k dispozícii vo verziách S, M a L sú k dispozícii vo variantoch HERBIVORE a CARNIVORE a sú prispôsobené na špecifické požiadavky na stravu rýb žijúcich v afrických nádržiach. Ponuka Produktový rad Soft zahŕňa aj výrobky AROWANA dostupné vo verziách L a XXL.

Jemná štruktúra a bohaté zloženie:
Inovatívne mäkké granulované krmivá pre akváriové ryby od spoločnosti Linie Soft sú sú ľahko stráviteľné a ryby ich dobre prijímajú. Vysoká hydrotropabilita tohto vysoká stabilita týchto potravín znamená, že si vo vode zachovávajú svoj tvar a opuchy sú minimálne. Mäkké granule, ktoré nenapučiavajú (nezväčšujú objem) sú ľahšie stráviteľné a pre ryby ľahšie bezpečnejšie pre ryby. Vysoká hydrostabilita potraviny tiež obmedzuje uvoľňovanie zložiek krmiva do vody v akváriu a nespôsobuje zákal.
Zloženie mäkkých granúl Linie Soft obsahuje okrem iného vybrané suroviny okrem iného  • Sleď, ktorého bielkoviny majú dokonalý aminokyselinový profil,
  • Kôrovce bohaté na karotenoidy, omega-3 kyseliny a chitín,
  • Larvy hmyzu, ktoré poskytujú veľkú dávku energie,
  • Riasy (Spirulina platensis, Laminaria digitata, Chlorella vulgaris, Lithothamnium calcareum), prospešný pre tráviacu funkciu tráviaci trakt

Mäkká línia obsahuje aj zaujímavého planktonického kôrovca (Calanus finmarchicus) z čistých vôd severného Atlantiku. Je zdrojom astaxantínu, proteínu bohatého na exogénne aminokyseliny, ako aj nenasýtené mastné kyseliny vrátane omega-3. Okrem toho, mäkké granule Linie Soft zvyšuje imunitu rýb vďaka zložkám, ako sú: prírodné imunostimulátor - beta-glukán, cesnak, prebiotiká a stabilizovaná forma vitamín C.

AMERICA (S, M a L) je určený pre všežravé a mäsožravé ryby od Severná a Južná Amerika.
V jeho zložení sú obsiahnuté slede a larvy hmyzu, ktoré poskytujú vysoko vysokokvalitné bielkoviny, ako aj omega-3, omega-6 a Omega-9. Krmivo zvýrazňuje farby rýb vďaka vysokému obsahu karotenoidov z krillu, kalamára a červenej papriky. Pridanie cesnaku a beta-glukánu posilňuje imunita rýb. Vláknina (okrem iného z ovocia) a chitín z kôrovcov regulovať trávenie


TRO-67424

Tabuľka dát

Objem
250 ml
Frakce
M
Živočichové
Dravé ryby
Mäsožravé
Nový produkt