Dajana Revit pre korytnačky 20ml

Multivitamín Dajana Revit pre korytnačky 20 ml.
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: DAJ-17118
€5,64
Dajana Revit pre korytnačky 20ml
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Objednávka tovaru v min. hodnote 150€ / 500€.
Odosielame obratom
Odosielame obratom
Platí pri tovare skladom a objednávky do 10:00 hod.
Tovar skladom
Tovar skladom
Skladom = skladom v našom vlastnom sklade.
Je to vitamínový prípravok pre korytnačky s prídavkom vápnika a jódu. Má pozitívny vplyv na celkový vývoj organizmu a podporuje rast a obnovu panciera. REVIT je vyváženou kombináciou vitamínov, minerálov, aminokyselín a podporných látok.
Použitie REVITu je vhodné najmä pre zvieratá s oslabenou imunitou, v období maximálneho rastu, počas reprodukcie, v stresových podmienkach alebo ako preventívny kŕmny prípravok. Dávkovanie: 4 - 8 kvapiek raz týždenne do krmiva v závislosti od počtu a veľkosti zvierat. Podávajte denne počas ochorenia a krátko po ňom.
Krmivo s vitamínmi sa podáva bezprostredne po krátkej dobe pôsobenia. Podrobný návod na použitie: REVIT je vitamínový prípravok pre korytnačky s prídavkom vápnika a jódu. Má pozitívny vplyv na celkový vývoj organizmu a podporuje rast a regeneráciu panciera.
Je tekutý, mierne lepkavý, žltooranžovej farby s výbornou rozpustnosťou a miešateľný s vodou v akomkoľvek pomere. REVIT je vyváženou kombináciou vitamínov, minerálov, aminokyselín a podporných látok. Tieto zložky sa navzájom podporujú. Vitamíny rozpustné v tukoch (lipofilné) sú pomocou emulgátorov prevedené na formu rozpustnú vo vode a celková rozpustnosť a miešateľnosť je jedinečná. Hoci bol tento výrobok určený predovšetkým pre korytnačky, zaznamenali sme pozitívne ohlasy aj od chovateľov plazov a niektorých iných teráriových zvierat.REVIT sa odporúča dávkovať: Na kŕmenie - kvapkaním alebo rozprašovaním pomocou rozprašovača (v prípade granúl, vločiek, tabliet alebo lyofilizovaných a sušených morských alebo sladkovodných živočíchov). Na kŕmenie - zapracovaním do kŕmnych zmesí (napríklad so základom z hovädzieho srdca).


Injekciou - napríklad do rozmrazených morských rýb alebo podkožnou injekciou do malých zvierat, používa sa ako krmivo pre veľké korytnačky, plazy atď. Do pitnej dávky.Použitie REVITu je vhodné najmä pre zvieratá s oslabenou imunitou, v období maximálneho rastu, počas reprodukcie, v stresových podmienkach, ako preventívny doplnok krmiva. Skladujte na chladnom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Pred použitím pretrepte. UPOZORNENIE: Pri manipulácii s prípravkom chráňte odev - silne farbí!

Dodatočné parametre

Kategória: Suchozemské korytnačky
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Obrázok
Lucky Reptile Testudo Mix 250g
Na objednávku (1-4 týdny)
€20,76

Lucky Reptile kŕmna zmes špeciálne upravená pre európske suchozemské korytnačky rodu Testudo 250 g.

LUC-67514
Obrázok
od €2,36

Teráriová miska (1ks) plochá v tvare listu, ideálna pre suchozemské korytnačky.

PRC-YW192S
obrázok_1.jpg
€3,16

Kompletná potrava pre suchozemské korytnačky a iné bylinožravé plazy.

DAJ-16930
Obrázok
€1,60

Minerálne vápno pre korytnačku.

TRI-A57830
Obrázok
Magnet korytnačka
Na objednávku (1-4 týdny)
€6,76

Magnet na korytnačky.

BBG-580242
obrázok_1.jpg
€6,36

Nová kniha z edície Abeceda teraristu predstavuje najčastejšie chované suchozemské korytnačky zelené (Testudo hermanni), kniha opisuje základné a potrebné informácie o chove...

ROB-684
Obrázok
€5,80

Lucky Reptile prírodná kŕmna zmes pre suchozemské korytnačky s vysokým obsahom vlákniny 300 g.

LUC-67503
obrázok_1.jpg
€17,96

Masívny úkryt v tvare kmeňa pre korytnačky. Rozmery: 22,5 x 19,5 x výška 11 cm.

ZMD-AH-XLE