HIKARI TROPICAL SIN. Wafers 50G

Obrázek
  • Obrázek
  • obrazek_1.jpg

Tabuľka dát

Objem
50 ml
Živočichové
Sumčeky (u dna)
Vedecky zostavená strava pre sumce, mreny a iné ryby živiace sa pri dne, ktorým poskytuje náročnú výživu.
Hikari
HIK-21510
Ihneď k odberu / expedujeme do 24 hodín
4,49 € S DPH 3.90 € (bez DPH)

(4,49 € ks)

Množstvo
Posledné kusy v sklade : 2 položkyHIKARI TROPICAL SIN. Wafers 50G

Hikari Tropické potápavé plátky boli špeciálne vyvinuté pre pancierničiek, chňapavcov a iných druhov rýb živiacich sa pri dne ako výsledkom rozsiahleho výskumu ich nutričných požiadaviek a stravy zvyky.
Udržujte ich aktívne a zdravé pomocou Hikari Tropical Sinking Wafers! Hikari Tropical Sinking Wafers sú vyváženou kombináciou výživných prísady doplnené o vitamíny a minerály, ktoré ryby živiace sa pri dne produkt je bohatý na stabilizovaný vitamín C, ktorý zvyšuje odolnosť rýb voči stresu a imunitu voči infekčným chorobám.
Hikari Tropical Sinking Wafers by mali byť prvou voľbou pre Vaši vodní domáci miláčikovia.
Jedinečný tvar Hikari Tropical Sinking Wafers bol vyvinutý na kŕmenie rýb ryby živiace sa pri dne, ktoré majú malý ústny otvor smerujúci nadol a potrebujú musia pri jedle prehĺtať
Hikari Tropical Sinking Wafers sa nerozpúšťajú ani nezakalujú vodu a napriek tomu sú pre vašich vodných miláčikov ľahko stráviteľné

Zloženie pšeničná múka, sójová múčka, alfa škrob, pivovarská sušina kvasnice, spirulina karotén, vitamíny A, D, E, tiamín mononitrát, riboflavín, cholínchlorid, inozitol, jodičnan vápenatý, síran mangánatý, uhličitan horčík, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C).

50gHIK-21510
2 položky

Tabuľka dát

Objem
50 ml
Živočichové
Sumčeky (u dna)