Služby pre Vás

Ponúkame odbornú inštaláciu a revitalizáciu Vášho akvária, obráťte sa na nás ...

 

Akvárium "na kľúč" 

Zakladanie akvária. Chcete nové akvárium a neviete si rady s jeho zariadením, výberom rýb a rastlín? Chcete, aby všetko fungovalo pokiaľ možno v harmónii a bez problémov? Na základe Vášho želania vykonáme výber akvária a spracujeme kalkuláciu. Po Vašom odsúhlasení a zaplatení zálohy, zadáme všetko do výroby a Vy sa môžete tešiť na úplne nové akvárium podľa Vašich predstáv. Záleží len na Vás, či chcete vykonať inštaláciu sami alebo využijete naše služby.

TIP> Ak si chcete vybrať typ akvária, ktorý bude vhodný práve pre Vás, prípadne sa dozvedieť viac o nárokoch na jeho údržbu, potom sa nechajte inšpirovať v našej galérii akvárií (pripravujeme).

 Malawi

 

Revitalizácia 

Prajete si urobiť radikálnu zmenu vzhľadu Vášho akvária tak, aby vyzeralo čo najlepšie? Prídeme, zhodnotíme súčasný stav, navrhneme riešenie a vypracujeme kalkuláciu. Nakoniec obrátime všetko "naruby" a Vy sa môžete tešiť na akvárium "v novom kabáte". Poradíme Vám aj s následnou údržbou.

 

 

Terárium "na kľúč" 

Chcete nové terárium a neviete si rady s výberom zvieraťa, veľkosťou terária a jeho zariadením? Na základe Vášho želania vykonáme výber terária zodpovedajúci konkrétnemu zvieraťu a spracujeme kalkuláciu. Po Vašom odsúhlasení a zaplatení zálohy, zadáme všetko do výroby a Vy sa môžete tešiť na úplne nové terárium podľa Vaších predstáv. Záleží len na Vás, či chcete vykonať inštaláciu sami alebo využijete naše služby.

Cena služieb:

Celková čiastka za inštaláciu a servis je kalkulovaná podľa skutočne vykonanej práce (transparentné a prehľadné účtovanie). Náklady na servis sa môžu líšiť napr. u dvoch rovnako veľkých nádrží - záleží na tvare nádrže, technickom vybavení, vnútornom usporiadaní, posádke rýb a rastlín. Ak máte záujem o naše služby, píšte na e-mail alebo zavolajte.

 

Spokojnosť zákazníka je nielen naším cieľom, ale aj našou vizitkou.