Najlepšia cena na trhu

Každý chce pochopiteľne nakupovať čo najlacnejšie. Bohužiaľ na trhu je veľa nepoctivých obchodníkov, ktorí často dokážu zaujať len cenou a nie kvalitnými službami, skúsenosťami, informačným servisom a reálnou skladovou dostupnosťou. Bohužiaľ nie je v našich silách ustrážiť všetky ceny tak, aby boli skutočne NAJ.

A pretože si našich zákazníkov vážime, chceme práve Vám ponúknuť "dobrú" či "ešte lepšiu" cenu a nie len plané sľuby. Vzhľadom na zložitosť obchodnej politiky nielen u nás, ale aj v rámci EÚ, nemožno túto ponuku považovať za záväznú.

Neváhajte a napíšte nám, že chcete kúpiť tovar práve od nás! Napíšte nám názov a značku požadovaného produktu a priamy odkaz (link) na predajcu s "najlepšou" cenou. Ak bude spĺňať následujúce kritéria, tak Vám ponúkneme rovnakú alebo aj lepšiu cenu + navyše BONUS v podobe malého darčeka ako poďakovanie za Vašu dôveru.

Ako na to? Priamo pri položke nájdete odkaz "Napíšte nám". Vyplňte prosím požadovné údaje a pošlite link (odkaz) na konkurenčnú ponuku. Odpoveď (ponuku) dostanete čo najskôr - obvykle do 24 hodín..

Podmienky tejto ponuky sú nasledovné 

  • Nevzťahuje sa na výpredaje, bazarový a použitý tovar.

  • Keď je tovar v akčnej ponuke konkurencie za nižšiu cenu, musí byť uvedená dostupnosť: "skladom v eshope" (nie u dodávateľa, na externom sklade, príp. neuvedená).

  • Inzerovanú cenu je možné kedykoľvek overiť na uvedenom e-shopu a prostredníctvom tzv. "porovnávačov cien".

  • Ponúkaná cena je konečná - tj. vrátane DPH a všetkých poplatkov (recyklačné poplatky apod.).

  • Ponúkaná cena nie je v rozpore s obch. podmienkami výhradného dovozcu (napr. významne neprekračuje ponuky iných obchodov) a predajcom je česká alebo slovenská firma.

  • Ponuku nie je možné využiť spätne na už uskutočnenú (vybavenú / odoslanú) objednávku.

  • Nami zaslaná ponuka platí cca 48 hodín od odoslania (ceny sa pravidelne aktualizujú).

TIP> Pri porovnávaní ponúk prosím nezabudnite tiež porovnať naše výhodné ceny a široké "možnosti prepravy zásielok" bez dodatočných poplatkov (balné, recyklačné poplatky apod).