Aquatlantis Akvárium Fusion LED 70

Čistý dizajn akvária s výkonným LED osvetlením v dvoch radoch v hliníkovom kryte a filtráciou BioBox.Voliteľne s technológiou LED H2O. Zväzok 228l. Rozmery 70x50x65cm.
Variant:
Dostupnosť Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: AQU-5276 AQU-5277 AQU-5278 AQU-5279 AQU-5280 AQU-5281 Zvoľte variant
€524,75
Aquatlantis Akvárium Fusion LED 70
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Objednávka tovaru v min. hodnote 150€ / 500€.
Odosielame obratom
Odosielame obratom
Platí pri tovare skladom a objednávky do 10:00 hod.
Tovar skladom
Tovar skladom
Skladom = skladom v našom vlastnom sklade.
Navrhnuté akvárium s LED osvetlením v dvoch radoch v hliníkovom kryte, filtráciou Biobox a ohrievačom. Zväzok 228l. Rozmery 70x50x65cm.
LED osvetlenie:
- Vyššia intenzita svetla a nižšia spotreba v porovnaní so žiarivkami.
- Životnosť LED až 50 000 hodín.
- Nie je potrebné kupovať každý rok nové žiarivky (žiarivky časom degradujú - znižuje sa intenzita svetla a mení sa vyžarované spektrum.
- LED osvetlenie: - Vyššia intenzita svetla a nižšia spotreba v porovnaní so žiarivkami. Bezpečnosť: funguje len s napätím 24 V, krytie IP X8.
Len kvalitné akváriové osvetlenie zabezpečí optimálne podmienky pre vitalitu rastlín v akváriu - ak rastlinám poskytneme dobré podmienky na rast, odoberú si z vody prebytočné živiny, a tým zabránia šíreniu rias v akváriu.
Pri akváriu Elegance 80 si môžete vybrať medzi dvoma typmi osvetlenia: Easy LED a Easy LED H2O.
Osvetlenie Easy LED: toto akvárium je vybavené dvomi 27W svetlami Easy Led H2O - vďaka celkovému výkonu 54 W špičkových diód je vhodné aj pre tie najnáročnejšie rastliny! Toto osvetlenie je veľmi úsporné, ale predovšetkým veľmi výkonné, takže rastliny pod ním krásne rastú. Svetlá v tomto akváriu nahradia 4-6 28W žiariviek T5. A to pri spotrebe zodpovedajúcej dvom žiarivkám.
Vyladené spektrum: Easy LED vyžaruje maximum svetla v spektre využiteľnom pre rastliny a zároveň má verné podanie farieb s CRI 80. To sa dosiahne kombináciou diód rôznych farieb - 67 % studenej bielej, 17 % teplej bielej, 8 % modrej a 8 % červenej diódy. Výsledná teplota farby je 6800 K.
Kvalitná optika: kryt z vysoko priepustného polykarbonátu, ktorý vďaka svojmu profilu rozptyľuje svetlo pod uhlom 120o - diódy tak rovnomerne osvetľujú celé akvárium.
Easy LED H2O (voliteľné). Voda z akvária preteká cez chladič (svietidlo má stupeň krytia IP X8) a vracia sa do akvária. Svietidlo sa takto chladí, čo ďalej predlžuje životnosť diód, ale predovšetkým - prebytočná tepelná energia svetla sa využíva na ohrev vody. Táto technológia prináša 50 % úsporu nákladov na ohrev akvária.
Hliníkový kryt akvária: čierny a biely variant sú lakované, ostatné varianty kombinujú strieborné eloxovanie a zvolený dekor. Jednoduchý prístup do akvária vďaka posuvnému svetelnému nástavcu. Kryt má dvierka na kŕmenie rýb. Na zadnej strane krytu sú dve priechodky pre prípadné použitie externého filtra, pridanie CO2 atď.
Filter BioBox 2: filtračný systém Biobox s čerpadlom EasyFlux 600, integrovaným ohrievačom EasyKlim 200 W a dostatočným priestorom pre filtračné kazety EasyBox. Výkon čerpadla možno plynule regulovať prakticky na minimálny prietok.
Filtračné vložky EasyBox: štyri typy filtračných vložiek EasyBox zabezpečujú krištáľovo čistú vodu, medzi ktoré patrí filter Biobox: pena Fiber na mechanickú predfiltráciu, hrubá pena na biologickú filtráciu, aktívne uhlie na pohlcovanie toxínov a vysoko porézny Aquaclay je ideálny na činnosť prospešných baktérií. Spoločnosť Aquatlantis ponúka celkom 8 typov filtračných vložiek EasyBox. Tie sa môžu meniť podľa nastavenia akvária a stavu rastlín a rýb. Odporúčame uhlíkovú penu na ošetrenie rýb alebo zakalenej vody, Cleanwater na redukciu dusičnanov a fosfátov pri výskyte rias a Zeolit na odstránenie amoniaku pri preplnenom akváriu.
EASY LED CONTROL: Odporúčame zakúpiť časovač Easy LED Control so simuláciou svitania a súmraku, aby sa ryby zbavili stresu z náhleho zapnutia/vypnutia svetla.
Parametre:
- rozmery: 70x50x65cm
- filtrácia: Biobox 2
- čerpadlo: EasyFlux 600
- objem: 228 l
- osvetlenie: LED 2 x 27 W
- objem: 175 l
- ohrievač: EasyKlim 200W
Skrinku pod akvárium je potrebné dokúpiť samostatne.

Dodatočné parametre

Kategória: Akvarijné sety a komplety
Farba: Čierna
Rozmery: 61-80 cm
Tvar: Priamo
Objem: 201-300 l
Color: Čierna, Biela, Wenge, Orech/tmavohnedá, Dub, Sivá/strieborná
Rozmery: 61-80 cm
Shape: Priamo
Volume: 201-300 l

Video 1

Video 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: