Aquatlantis Akvárium Fusion LED 120x50

Čisté dizajnové akvárium s výkonným LED osvetlením v hliníkovom kryte a filtráciou BioBox. Voliteľne s technológiou LED H2O
Variant:
Dostupnosť Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: AQU-05324 AQU-05325 AQU-05326 AQU-05327 AQU-05328 AQU-05329 Zvoľte variant
€878,42
Aquatlantis Akvárium Fusion LED 120x50
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
Objednávka tovaru v min. hodnote 150€ / 500€.
Odosielame obratom
Odosielame obratom
Platí pri tovare skladom a objednávky do 10:00 hod.
Tovar skladom
Tovar skladom
Skladom = skladom v našom vlastnom sklade.
LED osvetlenie
- Vyššia svietivosť a nižšia spotreba v porovnaní so žiarivkami.
- Životnosť LED až 50 000 hodín.
- Nie je potrebné kupovať každý rok nové žiarivky (žiarivky časom degradujú - znižuje sa svietivosť a mení sa vyžarované spektrum.
- LED osvetlenie. Bezpečnosť: funguje len s napätím 24 V, krytie IP X8.
Iba kvalitné akvarijné osvetlenie zabezpečí optimálne podmienky pre vitalitu rastlín v akváriu - ak rastlinám poskytneme dobré podmienky na rast, odoberú z vody prebytočné živiny a zabránia tak šíreniu rias v akváriu.
Jednoduché LED osvetlenie: toto akvárium je vybavené dvoma svetlami Easy Led H2O 50 W - vďaka celkovému výkonu 100 W špičkových diód je vhodné aj pre tie najnáročnejšie rastliny! Toto osvetlenie je veľmi úsporné, ale predovšetkým veľmi výkonné, takže rastliny pod ním krásne rastú. Svetlá v tomto akváriu nahrádzajú 4-6 54W žiariviek T5. A to pri spotrebe zodpovedajúcej dvom žiarivkám.
Vyladené spektrum: Easy LED vyžaruje maximum svetla v spektre využiteľnom pre rastliny a zároveň má verné podanie farieb s CRI 80. To sa dosiahne kombináciou diód rôznych farieb - 67 % studenej bielej, 17 % teplej bielej, 8 % modrej a 8 % červenej diódy. Výsledná teplota farby je 6800 K.
Kvalitná optika: kryt z vysoko priepustného polykarbonátu, ktorý vďaka svojmu profilu rozptyľuje svetlo pod uhlom 120 stupňov - diódy tak rovnomerne osvetľujú celé akvárium.
Easy LED H2O (voliteľné). Voda z akvária preteká cez chladič (svietidlo má stupeň krytia IP X8) a vracia sa do akvária. Svietidlo sa takto chladí, čo ďalej predlžuje životnosť diód, ale predovšetkým - prebytočná tepelná energia svetla sa využíva na ohrev vody. Táto technológia prináša 50 % úsporu nákladov na ohrev akvária.
Hliníkový kryt akvária: čierny a biely variant sú lakované, ostatné varianty kombinujú strieborné eloxovanie a zvolený dekor. Jednoduchý prístup do akvária vďaka posuvnému svetelnému nástavcu. Kryt má dvierka na kŕmenie rýb. Na zadnej strane krytu sú dve priechodky pre prípadné použitie externého filtra, pridanie CO2 atď.
BioBox filter 3: filtračný systém Biobox s čerpadlom EasyFlux 900, integrovaným ohrievačom EasyKlim 300 a dostatočným priestorom pre filtračné kazety EasyBox. Výkon čerpadla možno plynule regulovať až na prakticky minimálny prietok.
Filtračné vložky EasyBox: štyri typy filtračných vložiek EasyBox zabezpečujú krištáľovo čistú vodu, medzi ktoré patrí filter Biobox: pena Fiber na mechanickú predfiltráciu, hrubá pena na biologickú filtráciu, aktívne uhlie na pohlcovanie toxínov a vysoko porézny Aquaclay je ideálny na činnosť prospešných baktérií. Spoločnosť Aquatlantis ponúka celkom 8 typov filtračných vložiek EasyBox. Tie sa môžu meniť podľa nastavenia akvária a stavu rastlín a rýb. Po ošetrení rýb alebo ak je voda zakalená, odporúčame použiť uhlíkovú penu, špeciálnu kazetu Cleanwater na zníženie dusičnanov a fosfátov, ak sú prítomné riasy, a zeolit na odstránenie amónia, ak je v akváriu málo vody.
Skrinku do akvária je potrebné zakúpiť samostatne.
Odporúčame pridať mäkkú podložku.
Jednoduché ovládanie LED: Odporúčame zakúpiť časovač Easy LED Control so simuláciou svitania a súmraku, aby sa ryby zbavili stresu z náhleho zapnutia/vypnutia svetla.


Rozmery: 120x50x70cm
Filtrácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Akvarijné sety a komplety
Farba: Čierna
Rozmery: 121-160 cm
Tvar: Priamo
Objem: 301-500 l
Color: Čierna, Biela, Wenge, Orech/tmavohnedá, Dub
Rozmery: 121-160 cm, 101-120 cm
Shape: Priamo
Volume: 301-500 l

Video

Video2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: